Zmieniamy ustawę o ochronie przeciwpożarowej

Strona główna » Zmieniamy ustawę o ochronie przeciwpożarowej

Ochotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim podjęłą inicjatywę dot. zmiany ustawy o ochronie przeciwpożarowej w kwestii wypłaty zasiłków chorobowych i świadczeń rehabilitacyjnych, dla osoby poszkodowanej w związku z udziałem w działaniach ratowniczych lub cwiczeniach, której niezdolnośc do pracy spoodowana została uszczerbkiem na zdrowiu.

Z dniem 25.08.2014 r. w Kancelarii Marszałka Sejmu został zarejestrowany Komitet Inicjatywy Ustawodawczej " stawy o zmianie ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej"!

Zarząd Gminny ZOSP RP w Kłodzku popiera w 100% inicjatywę, w związku z powyżsym, wspólnie z Komitetem, ruszamy ze zbiórką 100 tys. podpisów pod projektem ustawy - a mamy na to 3 miesiące !!!

W załączeniu znajduje się projekt ustawy wraz z uzasadnieniem proponowanych zmian oraz lista do zbierania popisów pod projektem przedmtowej ustawy.

Zachęcamy wszystkich do zbierania podpisów wspólnie z nami! Każdy może wydrukować taką listę i zebrać podpisy wśród rodziny, zajomych, przyjaciół, współpracowników, ...

Podpisane listy można wysyłać bzpośrednio na adres Komitetu:

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Ustawy o zmianie ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej”
z siedzibą w OSP Ustronie Morskie
ul. Geodetów 1
78-111 Ustronie Morskie

 

Można też skontaktować się w tej sprawie z nami (tel. 695 299 945, e-mil: joanna.janicka89@gmail.com)

Strona internetowa OSP Ustronie Morskie >>>

 

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Partner strategiczny

Gmina Kłodzko

Gmina Kłodzko
www.gmina.klodzko.pl

Sponsorzy